kilogram żółtego sera kosztuje 18 25

cene towaru obnizono o 15% a po jakims czasie znowu o 10% ile kosztuje ten Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: gabi666 12.4.2010 (17:57) Kurtka po obniżce o 10%kosztuje 630zł oblicz cene kurtki przed obniżką Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: olika12 18.4.2010 (20:45) Ceny na Bornholmie. Przykładowe ceny sklepowe na Bornholmie. Przykładowe ceny (w DKK) wybranych artykułów. (podane ceny mogą ulec zmianie) Kilogramowy bochenek chleba kosztuje 7 zł, bułka 0,75 zł. Za 10 jajek zapłacimy 12 zł, litr mleka kosztuje 5 zł, masło (200 g) 19 zł, margaryna (450 g) 10 zł. Kilogram mąki to wydatek 2 zł, cukru 3 zł, litr oleju słonecznikowego 6,50 zł. Stosunkowo tanie jest mięso wieprzowe (18 — 23 zł za 1 kg). 1 kg. 48, 90 zł. (48,90 zł/kg) zapłać później z. sprawdź. 58,89 zł z dostawą. Produkt: Ser żółty Sery z Goliszewa Piórko niskotłuszczowy 1 kg. dostawa w sobotę. 100 osób kupiło. Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Zadanie z matmy dla 6 kl. - 1 kg białego sera kosztuje 12,80 zł. Oblicz ile kosztuje? Pytania . Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Dating Portal Für Menschen Mit Behinderung. 0,25kg*13zĹ‚/kg=3,25zĹ‚  Odp: Trzeba zapĹ‚acić 3,25zĹ‚ . 25 dag = 0,25 kg     0,25  * 13 = 1/4 * 13 = 13/4 = 3  1/4 = 3,25 zl  odp: trzeba zapĹ‚acic 3,25 zĹ‚ Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D... a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DUĹ»O PUNKTĂ“W I NAJ! 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DU... Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ™ naj. Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ... Najlepsza odpowiedź Mysterous odpowiedział(a) o 14:39: 18,25 zł*0,22=4,015 zł4,015 zł~4,02 zł=4 zł 5 grMam nadzieję,że pomogłem Odpowiedzi Anita131313 odpowiedział(a) o 14:42 1kg=100dag100 dag- dag-xx=22dag*18,25zł/100dagx=4,015zł Suzan odpowiedział(a) o 14:55 4,02 zł. bo: 18,25 zł * 0,22 dag = 4,015 zł ~ 4,02 zł Uważasz, że ktoś się myli? lub Podaj przykłady imiesłowów ze wszystkich rodzajów ,czyli uprzednie ,współczesne ,czynne i bierne. I o wytłumaczenie dlaczego tak to się robi. Bo nie z … a bardzo rozumiem te imiesłowy. Pls. Daje naj i z góry dzięki i pozdrawiam. A i nie musi być już na teraz ,czy jutro jak tam komu będzie pasować. Tylko ,żeby przed wrześniem zdążyć. Ok.? Zapiszcie wyrazy: stolkow, niewolników, stepow, oddzialów, sko- kow, lasów, gladiatorow, skarbow, owocow, powstancow, stro- zow, wlosów, napojow, filo … zofow, stolkow, opatrunkow, batalio- now, zandarmow, gruzlikow, portow, sprzymierzencow, czyn- nikow, przywódców, swiadkow, wrogów, klopolów, popiolow, apetytow, aparatow, artystow, tachmanow, autobusow -- Ułóżcie je w porządku alfabetycznym Skomentuj światopogląd wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. ​. 12. A) W kilkuosobowych zespołach przygotujcie w dowolnej formie prezentację na temat wartościistotnych w świecie dorosłych i świecie dzieci. b) Przed … yskutujcie, w świecie czyich wartości umieścilibyście:pilota-narratora,siebie. Uzasadnijcie swoje racje. Podajcie odpowiednie przykłady zachowania bohatera. ​. 10. Skomentuj światopoglad wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. Jan Kochanowski pieśń IX​. Jaki wpływ ma kultura śródziemnomorska na nasze życie?Daje naj :). Wyszukaj w dostępnych źródłach informacje dotyczące Nerona i pożaru Rzymu z 64 roku Quo Vadis​. Wyjaśnij, dlaczego koledzy i koleżanki utrzymują w tajemnicy plan udziału spręzyny w wymyślonej wycieczce. ( Jacek Podsiadło ,,W tajemnicy" ). Zapisz w formie opisu przeżyć wewnętrznych spostrzeżenia, myśli i odczucia, których mógł doświadczać uczestnik rejsu ukazany w ostatniej zwrotce. Sfor … - mułuj własnymi słowami puentę utworu. Daje naj na 09. 9. 2021. Z jakich źródła historyczne korzystał sienkiewicz pisząc krzyżaków podaj przykłady. weronikabrn 1 kg = 18,25 [zł]18,25[zł]*0,22 dag= 4,01 [zł]4,01 [zł]=0,401 groszybo 1 zł to 100 groszy 0 votes Thanks 0 Opublikowano na ten temat Matematyka from Guest Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera. Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr klasa 6 Odpowiedź Guest 18,25 zł - kilogram sera22 dag18,25 * 22 = 4,015 zł = 4,02 złodp. 22 dag sera kosztuje w przybliżeniu 4,02 zł

kilogram żółtego sera kosztuje 18 25